Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tekstil Sektörüne Güçlü Bir Giriş Yapan FABRANS Markası Online Satışa Hazırlanıyor

Tekstil Sektörüne Güçlü Bir Giriş Yapan FABRANS Markası Online Satışa Hazırlanıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Ülkemizde tekstil alanında üretim yapan güçlü birçok marka bulunuyor. Bu markaların tüm koleksiyonları yurtiçi ve yurtdışı piyasalarında yakından takip ediliyor. Ve son günlerde bu markalarla birlikte konuşulan FABRANS markası dikkat çekiyor.  Sektöre girişi ile birlikte birçok dengeyi altüst eden ve kısa sürede kendisine geniş bir yer edinen FABRANS için şimdilerde online satış hazırlığında olduğu söyleniyor.

FABRANS tekstil ve hazır giyim sektöründe lider markalardan birisi olma yolunda ilerliyor. Yakın zamanda Türkiye’de online satışa açılacağı yapılan hazırlıklarla anlaşılıyor. Burada en çok dikkat çeken nokta ise sektörün öncüsü birçok dev firma ile fiyat ve performans açısından yarışabilecek bir güçte olması. Hatta bazı söylentiler FABRANS markasının birçok dev firmaya karşı üstünlük sağlayacağı yönünde karşımıza çıkıyor.

Bu tür söylentilerin nasıl oluştuğunu araştırdığımızda ise markanın kumaş kalitesinden tasarımlarına kadar her aşamada üst düzey bir işleyiş görüyoruz. Dolayısıyla sektörün öncü markalarının yerini alabilmesi ve onlara karşı bir üstünlük sağlayabilmesinin sadece söylentiden ibaret olmadığını anlıyoruz.

Tüm dünyada moda sektörünü şekillendiren ve sektöre yön veren markaların var olduğunu biliyoruz. Bu markalar arasında bir Türk markasının da varlığını görmek bizleri mutlu edecektir. Bunun için yola çıkan FABRANS ülkemiz sınırlarını da aşarak tüm dünyada moda ikonu markalar arasında yer almayı da başaracaktır.

Sosyal Medyada Fabrans:

https://www.instagram.com/fabransturkiye/

https://twitter.com/fabransturkiye

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir