Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Pubg Mobile Cihazda Hangi Özellikleri İstiyor

Pubg Mobile Cihazda Hangi Özellikleri İstiyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Pubg son zamanların en popüler oyunlarından birisidir. Pubg Mobile, PC ve Xbox One’da olduğu gibi mobil cihazlarda da iOS ve Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Genel olarak PUBG, 8×8 km’lik bir haritada hayatta kalma mücadelesi veren yaklaşık 100 kullanıcıdır. İlk olarak 2017’de bize sunulan bir Pubg’da, bir adadaki bir ekibin silah bulma ve kendi başlarına hayatta kalma çabalarını konu alıyor. Pubg mobile uc hilesi sayesinde oyunda daha eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Ayrıca Pubg Mobile yeni versiyonu ile bizlere sosyalleşmek ve oyunu daha eğlenceli hale getirmek için harika fırsatlar sunuyor. Yerel ve hızlı ekip oluşturma yetenekleriyle yakındaki kullanıcılarla ekipler oluşturabilirler. Pubg mobile uc hile sizlere geniş envanter hizmeti sunar. Brawl Türkiye sizlere uc hilesi hizmetlerini geniş olanaklarda sunar.

Oyunun İncelemesi

Tencent’in yayınladığı PUBG Mobile, biz Türk kullanıcılar için dil seçenekleri geliştirdi ve oyunu bizim dilimize değil Türkçe olarak sunmamıza daha kolay bir olanak sağlamak için geliştirilen yeni bir güncelleme; Almanca, Rusça, Portekizce, Fransızca, İspanyolca, Endonezya’ ca, Mandarin ve Tay dili mevcuttur. Pubg mobile hile hizmetleriyle daha aktif zamanlar geçirebilirsiniz.

Elbette Android’in de bir şartı var, yani oyunu etkinleştirmek için bir QQ veya WeChat hesabınızın olması gerekiyor. Bu arada, Google Play listesine göre oyun yapımcıları, 500’den fazla Android cihazı destekleyen en az 2 GB RAM’e sahip cihazlar önermektedir. Brawl Türkiye ailesi sizlere kaliteli hile hizmetleri sunuyor.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir