Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kuşe Kâğıt Ne İşe Yarar?

Kuşe Kâğıt Ne İşe Yarar?

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

 

Kuşe kâğıt, baskı işlerinde kullanılan bir kâğıt türüdür. Günlük hayatta, genelde dergi, broşür, afiş gibi çalışmaların basımında kullanılır.

Kuşe kâğıt a4 kâğıdı ile aynı boyuta sahiptir. Kalınlık olarak ise 115 gramdır. A4 kâğıdı ile kıyaslandığında, daha rafine ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Bu sayede detayların daha net olacağı bir baskıya sahip olmanız mümkündür. Kuşe kâğıtlar, yüzey olarak mat, kaygan parlak ya da yarı parlak yüzeye sahip olabilir.

Kuşe Kâğıtların Kullanım Alanları 

Kuşe kâğıt en çok matbaalarda kullanılır. Ayrıca firma, reklam, tanıtım gibi işlerde genelde kuşe kâğıt kullanılır. Bunun nedeni ise kuşe kâğıt üzerinde yapılan baskının daha kaliteli bir görüntüye oluşturmasıdır.  En sık kullanım alanı ise kitap, dergi ve gazetelerdir.

Kuşe Kâğıtta Kaliteli Alışveriş 

Basım, reklam, dergi vs. gibi işlerinizde kaliteli bir görüntü olmasını isteyebilirsiniz. Bu yüzden kuşe kâğıt kullanmak doğru bir tercih olur. Güvenli, kaliteli ve doğru bir adresten kuşe kâğıt alışverişi yapmak isterseniz https://www.guvensanat.com/kuse-kagit adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir