Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Instagram Makaraları çok daha tekrarlı hale gelmek üzere

Instagram Makaraları çok daha tekrarlı hale gelmek üzere

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Instagram, Reels şablonlarında güncellemeler sunuyor; bu, kullanıcıların başka birinin videolarını temel alarak kendi videolarını oluşturmalarına olanak tanıyan bir özellik. Sonuç, diğer her şeye tıpatıp benzeyen çok daha fazla içerik olabilir.

Şablonlar, Makaraları, kullanıcıların kendi fotoğraflarını ve videolarını bırakabilecekleri önceden ayarlanmış bir biçime ayırır; örneğin, belirli bir şarkı üzerine ayarlanmış 0,7 saniyelik beş klip dizisi. Düzenleme için minimum zaman harcarken viral trendlere katılmanın kolay bir yolu ve aynı zamanda diğer videolardan yalnızca biraz farklı olan içeriğin çoğalmasını teşvik ediyor – sanırım bu da aynı şey.

Reels şablonlarındaki güncellemeler, kopyala ve yapıştır yaklaşımını bir adım öteye taşıyor: ön ayarlar yakında orijinal videonun sahip olduğu metin ve geçişleri de içerecek, ancak kullanıcılar istemezlerse farklı öğeleri özelleştirebilecekler. klip tam olarak aynı olacak.

Kendi video konseptinizi oluşturmak istemiyorsanız Instagram, şablon bulmak için daha fazla yol ekliyor. Yeni bir şablon tarayıcı sayfası, Instagram’dan şablon önerilerinin yanı sıra diğer kullanıcılar arasında popüler olan trend olan dizileri ortaya çıkarır. Kullanıcıların daha sonra kullanmak üzere kaydettiği tüm şablonlar da burada görünür.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir