Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Siyaset
  4. »
  5. İki kıdemli DeSantis danışmanı, dış çabaların yürütülmesine yardımcı olmak için ayrılıyor

İki kıdemli DeSantis danışmanı, dış çabaların yürütülmesine yardımcı olmak için ayrılıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Florida Valisi Ron DeSantis’in başkanlık kampanyasındaki iki kıdemli danışmanı, DeSantis yanlısı bir dış çabaya yardım etmek için bu hafta ayrılıyor – bu hareket, eski Başkan Donald Trump’a karşı çekişme kazanmaya çalışırken ortaya çıkıyor.

Kampanyadan yapılan açıklamada, kampanyanın iletişim danışmanı ve medya direktörü Dave Abrams ve dış işleri yöneten Tucker Obenshain’in, valiyi destekleyecek kar amacı gütmeyen bir siyasi gruba yardım etmek için ayrıldığını doğruladı. Obenshain, Iowa, New Hampshire ve Güney Carolina da dahil olmak üzere erken aday gösterilen eyaletlerde rekabet edecek gibi göründüğü için, kampanyanın “DeSantis her yerde stratejisi” olarak tanımladığı şeyin bir parçası olarak etkinliklere ev sahipliği yapması beklenen gruba liderlik edecek.

DeSantis kampanya sözcüsü Andrew Romeo yaptığı açıklamada, “Daha fazla insan Vali DeSantis’i ve onun Joe Biden’ın başarısızlıklarını düzeltmeye yönelik ileri görüşlü vizyonunu duyar ve görürse, zafere giden yolumuz o kadar iyi olur” dedi. Vali DeSantis, politikasını ve liderliğini kutlayan düzinelerce kuruluşla birlikte etkinliklerde yer alacak. ‘DeSantis her yerde’ turu başladı.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir