Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı: “Hakkımızla Savaşacağız ve Kazanacağız”

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı: “Hakkımızla Savaşacağız ve Kazanacağız”

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Onur Göçmez, Kupa Finali Öncesi Açıklamalarda Bulundu

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Onur Göçmez, 23 Mayıs’ta Trabzonspor ile oynayacakları kupa finaline odaklandıklarını belirterek, “Hakkımızla savaşacağız ve kazanacağız. Omuz omuza o kupayı müzemize getireceğiz.” dedi.

İyi Performans Gösteren Hakemlerin Atanmasını İstiyorlar

Göçmez, en iyi performansı gösteren hakemlerin kupa finalinde görev almasını beklediklerini belirterek, “Hakem atamalarında sürekli algoritmayı konuşuyoruz ama sonuç manuel oluyor. Algoritmaya inanmıyoruz. Mantık çerçevesinde neyse o yapılsın.” şeklinde konuştu.

Jose Mourinho İle Görüşmeler Devam Ediyor

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Onur Göçmez, teknik direktör konusundaki görüşmelerin sürdüğünü ifade ederek, “Jose Mourinho ve diğer hocalarla görüşüyoruz. Hedefimiz şu an kupa. Teknik direktör konusunu çalışıyoruz. Beşiktaş taraftarı rahat olsun.” şeklinde konuştu.

Mourinho, Beşiktaş’a Gelme İsteğinde

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Jose Mourinho’nun Beşiktaş’a gelmek istediğini söyledi. Yücel, Mourinho’nun teklife sıcak baktığını dile getirerek, “Mourinho, Beşiktaş’a gelmek istiyor.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu TFF’ye Çağrıda Bulundu

Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Feyyaz Uçar, kupa finaliyle ilgili TFF’ye çağrıda bulunarak, “Beklentimiz budur. Herkesin bir sabrı var. En azından bir kulvarda adil mücadele olsun ve hak eden kazansın.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir