Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Haber Sitesi Kurulum Ücretleri

Haber Sitesi Kurulum Ücretleri

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Her türlü teknik destek ve alt yapı hizmeti ile birlikte haber sitesi kurulumunuzda kullanacağınız içerikler belirli ücretlere tabidirler. Sektöre bu konuda da birçok aldatıcı durumlar ile karşılaşabilirsiniz. O yüzden haber yazılı ile ilgili en doğru firmadan hizmet almak güncelliğiniz ve güvenirliliğiniz açısından önemlidir. Kurumsalx sitesi bu konuda yıllık hosting hizmetini de içinde sunarak belirlemiş olduğu paketler dahilinde çok uygun fiyatlara bu hizmeti vermektedir.

Hosting ve domain hizmet kapsamları dışında, tema, haber scripti, diğer sitelerden veri akışı gibi farklı konular ve satış sonrası destek hizmetleri de bu bedelin içinde sunulmaktadır. Ayrıca haber sitenizde kullanılacak olan ara yüz sayesinde her platformda kasma ve donma ya da görüntü kalitesi ile ilgili sıkıntı yaşamadan okunabilir durumda olacaksınız.

Haber Siteniz ile İlgili Destek Hizmetleri       

Profesyonel olarak uzmanlaşmış bir ekip desteği hizmet alacağınız site içerisinde 7/24 ulaşabileceğiniz bir müşteri temsilciniz olacaktır. Bu sayede haber yazılımı ile ilgili bir sıkıntınız ya da yardımca ihtiyacınız olduğu takdirde anında iletişim kurabilme imkanına sahip olacaksınız. Gereken bütün yönlendirmelerin yapılması ile tasarısı hazırlanarak onayınıza sunulacak olan haber sitenizin yönetimi sizin kontrolünüz altında olacaktır.

İnternet üzerinden satın alacağınız haber sitesi yazılım destekleri ve kurulumu ile ilgili ödeyeceğiniz rakamı kredi kartı, banka kartı ya da EFT havale yöntemi ile en uygun bütçelerle sağlayabilirsiniz. Kurumsalx sitesi yılların deneyimi ile en güzel haber sitelerinin alt yapı sağlayıcı olmaya devam ediyor. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak için site web adresini ziyaret edip inceleyebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir