Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. En son Konular güncellemesi bir “takipler” sekmesi ekler, ancak istediğinizi yapmaz

En son Konular güncellemesi bir “takipler” sekmesi ekler, ancak istediğinizi yapmaz

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Konular bir “takip edilenler” sekmesine kavuşuyor, ancak bu, kullanıcıların istediği yalnızca takip edilen besleme değil. Threads geliştiricisi Cameron Roth’un bu gönderisinde belirtildiği gibi, yeni sekme uygulamanın etkinlik sayfasında bulunur ve yalnızca sizi yakın zamanda takip eden kullanıcıların bir listesini görmenizi sağlar.

Konular daha önce son takipçilerinizi etkinlik sayfasındaki “tümü” sekmesinde listeliyordu, bu nedenle bu o kadar da büyük bir değişiklik değil – sadece yeni takipçilerinizin bulunmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca “alıntılar” ve “yeniden gönderiler” için iki filtre daha vardır, son etkinlikleri ileti dizinizi yeniden gönderen veya alıntı yapan kişiye göre filtrelemenize olanak tanır.

Ek olarak, Konular, farklı ülkelerden insanları takip ediyorsanız kullanışlı olması gereken çevirileri kullanıma sunuyor. Bu seçeneği henüz kendim göremiyor olsam da Roth, özelliğin bir gönderinin altında, beğen, yanıtla, yeniden gönder ve paylaş düğmelerinin yanında görüneceğini söylüyor.

Diğer küçük değişiklikler arasında takip etmediğiniz kullanıcılardan bildirim alma yeteneği, etkinlik akışı kaydırmadaki iyileştirmeler ve bir gönderinin yanıtlar bölümünden insanları takip etme seçeneği yer alır. Roth, bu değişiklikleri şu anda görmüyorsanız, uygulamanızı yeniden başlatmanız veya gün sonuna kadar beklemeniz gerekebileceğini söylüyor. Ancak bu değişikliklerin Android’e ne zaman geleceği henüz belli değil.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir