Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Call of Duty: WarZone’da Kevin Durant’a İlk Bakış

Call of Duty: WarZone’da Kevin Durant’a İlk Bakış

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Kevin Durant geliyor Görev çağrısıve oyunun yapımcıları, oyundaki Suns yıldızına ilk bakışı sağladılar.

Geçen hafta, Görev çağrısıDurant’in oyunun üç popüler varyasyonunun 3. Sezonunda oynanabilir bir karakter olarak sunulacağını duyurdu, Modern Savaş 2, Savaş Alanı 2.0Ve mobil. Perşembe günü, Durant’ı ilk kez oyunda gösteren bir fragman yayınlandı.

Fragmanda, Instagram’da “kolay keskin nişancı” diyen Durant, özel bir keskin nişancı tüfeğiyle bir binaya tünemiş, hareket halindeki bir araca paraşütle atlıyor ve hatta gözden kaybolan bir atlayıcıymış gibi bir el bombası fırlatıyor.

Oyuncular Cuma gününden itibaren Durant operatör paketini satın alabilirler. Diğer şeylerin yanı sıra KD’nin “Easy Money Sniper” ve “Slim Reaper” takma adlarına atıfta bulunan iki silahın yanı sıra “Deadly from Downtown” bitiş hareketini içerir.

Yine de KD’yi oyuna sokmakla ilgili bir sorun olabilir. Oyundaki diğer karakterler görünüşe göre 4’2″ yüksekliğe ölçeklendirilmiş. 6’10” boyundaki Durant, vurulması kolay büyük bir hedef olacak mı?

Durant, oyunda yer alan tek ünlü sporcu değil. Futbol yıldızları Lionel Messi, Paul Pogba ve Neymar daha önce, NFL’nin Marshawn Lynch’i geri koştuğu gibi yer aldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir