Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Brandon Miller, LaMelo Topunu Hem Saha İçinde Hem de Saha Dışında Övdü

Brandon Miller, LaMelo Topunu Hem Saha İçinde Hem de Saha Dışında Övdü

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Birçok spekülasyondan sonra, eşekarısı seçmelerin ikinci seçimiyle Brandon Miller’ı aldı ve eski Alabama forvetini LaMelo Ball ile eşleştirdi. Charlotte, Scoot Henderson’ı koruma altına alabilirdi, ancak Miller’ın Ball’a daha çok uyduğuna inanıyor gibiydi.

Medya ile konuşurken Miller, yeni takım arkadaşı hakkındaki düşüncelerini aktardı ve kendisinin ve Ball’un antrenmanda zaten bağlantı kurduğunu söyledi.

“LaMelo, adamım, bu kesinlikle adamlardan biri. Beni evden uzakta küçük bir kardeş gibi hissettirdi,” dedi Miller, Alex Kennedy aracılığıyla. “Her zaman birlikte olacağımızı hissediyorum. Onu antrenmanımda görmek…[it was] Bir hayal gerçekleşir.”

Alabama’daki tek yılında Miller, ülkenin en iyi normal sezon takımında 37 maçta forma giydi ve maç başına 18.8 sayı ve 8.2 ribaund ortalamaları yakaladı.

Ball’a gelince, son iki sezonun her birinde en az 20 sayı, yedi asist ve altı ribaund ortalamasıyla Charlotte için bir franchise köşe taşı olarak kendini kanıtladı. Ancak geçen yıl ayak bileği kırığı nedeniyle sadece 36 maçta forma giydi.

Ball ve Miller kimyayı geliştirebilirlerse, Hornets, seriyi yeniden ilgi düzeyine getirmeye yardımcı olacak dinamik bir ikili olabileceklerini umuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir