Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Asus ROG Ally için nereden ön sipariş verilir?

Asus ROG Ally için nereden ön sipariş verilir?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Standart bir AMD Z1’e sahip temel modele gelince, bu 2023’ün üçüncü çeyreğine kadar beklenmiyor – ancak şimdilik özel Ally satıcısı olan Best Buy’da da satılacak. (Sanırım bu, Best Buy’ı müttefik yapar?)

Kendi Sean Hollister’ımız, en büyük hatası yetersiz pili için çok güçlü olması olan güçlü bir cihaz olduğu için ROG Ally’ye karışık övgüler yağdırdı. Ally, daha güçlü bir işlemci, daha yüksek yenileme ekranı ve çok daha sessiz çalışma ile Steam Destesine göre bazı kesin avantajlara sahiptir. Aynı zamanda Windows’u da çalıştırır, bu da onu 700$’a satın alabileceğiniz ve isterseniz fare, klavye ve harici monitörle ara sıra bir masaüstü bilgisayar olarak kullanabileceğiniz tam teşekküllü bir bilgisayar yapar. Kısa pil ömrü ve buggy davranışıyla çalışmaya istekli olduğunuzu düşünüyorsanız ve Xbox Game Pass için yerel desteğe sahip bir Steam Deck’ten daha güçlü bir şey istiyorsanız (kişisel olarak, kendi Steam’imi oynarken en çok özlediğim şey) Güverte) — ROG Ally’de bir şansınız olabilir.

Yine de, belki beklersek, ilk hatalar biraz giderilebilir ve hatta bir gün ROG Ally’yi daha çekici hale getirmek için bazı fırsatlar ve indirimler görebiliriz. Unutmayın, Steam Destesi bile bir kez yüzde 10 indirim aldı – sadece, bilirsiniz, tam bir yıl sürdü.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir