Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Apple’ın uzaylı şovu Invasion, Ağustos’ta 2. sezon için geri dönüyor

Apple’ın uzaylı şovu Invasion, Ağustos’ta 2. sezon için geri dönüyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bilim kurgu yazı Apple TV Plus’ta devam ediyor. 1. sezonda olduğu gibi Silo biter ve yeni sezon Temel başlamak üzere, Apple uzaylı serisinin olduğunu onayladı İstila çok yakında geri dönecek 10 bölüm uzunluğundaki 2. sezonun ilk bölümü 23 Ağustos’ta başlayacak ve yenileri çarşamba günleri yayınlanacak. Duyurunun bir parçası olarak, harika bir uzay giysisi ve Dünya’nın oldukça savaştan parçalanmış bir versiyonu gibi görünen 2. sezonun bazı erken görüntülerini de aldık.

İstila ilk olarak Ekim 2021’de gösterime girdi ve bir uzaylı istilası hakkında gezegen çapında bir hikaye anlatarak izleyicilerin olayları birden fazla perspektiften görmesini sağladı. Başlaması biraz zaman aldı ama sonunda gerçek uzaylılara vardığında bir bilim kurgu hikayesine harika bir başlangıç ​​oldu. Ayrıca birçok soruyu cevapsız bıraktı. Devam filmlerinde genellikle olduğu gibi, 2. sezon planı daha da büyümek gibi görünüyor ve hikaye 1. sezon finalinden birkaç ay sonra toparlanıyor.

Ortak yaratıcı ve sorumlu yapımcı Simon Kinberg yaptığı açıklamada, “İzleyicilerimizi en başından geniş ölçekli, küresel bir savaşın içine bırakan daha büyük, daha yoğun bir sezon” dedi. Dizinin özünde insan ruhunun gücü ve özellikle inanılmaz engellerle karşılaştığımızda bizi bir arada tutan duygusal bağlantılar hakkında.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir