Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. A Milli Takımımız, Avusturya ile Deplasmanda Karşılaşacak

A Milli Takımımız, Avusturya ile Deplasmanda Karşılaşacak

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Ernst Happel Stadı’nda Buluşacaklar

A Milli Futbol Takımımız, ikinci hazırlık karşılaşmasında Avusturya ile deplasmanda mücadele edecek. Karşılaşma, 26 Mart Salı günü saat 22.45’te başkent Viyana’daki Ernst Happel Stadı’nda gerçekleşecek.

Vincenzo Montella’dan Semih Kılıçsoy Açıklaması

A Milli Takım teknik direktörü Vincenzo Montella, mücadele öncesi Semih Kılıçsoy’un U21 takımına gönderilme durumuna ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Çok seviyorum, beğeniyorum. Semih Kılıçsoy’u çok seviyorum, çok beğeniyorum. Bu yüzden çağırdım. Uluslararası seviyede çok az deneyime sahip. Benim amacım, 18 yaşında A Milli Takım’ın kokusunu ona hissettirmekti. Benim mesajım şu Semih’e; buradayız ve senin çok değerli olduğunu biliyoruz.”

Futbol Seviye Oyundur

Montella, Semih’in gelişimine destek olmak amacıyla Ümit Milli Takım’a gitmesini istediğini belirterek, “Futbol her zaman seviye oyunudur. Bizimle gelseydi belki 5, belki 10 dakika oynayacaktı. Biz Semih’e gerçekten çok değer veriyoruz. 2 ay sonra bu seviyelere hazır olduğunu düşüneceğim belki.”

Milli Takım Yararına Değil

Montella, futbolcunun gelişimi ve ülke futbolu açısından spekülasyonların yarar sağlamayacağını vurgulayarak, “Bu tarz spekülasyonlar, milli takım yararına değil, futbolcunun yararına değil, ülkemizin yararına değil. Şunu kabul edebilirim; bir futbolcuyu doğru değerlendiremem, eleştirirsiniz, bunu kabul edebilirim. Ancak başka şeylerde asla.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir