Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. 3D Baskı Tekniği Hangi Alanlarda Kullanılabiliyor?

3D Baskı Tekniği Hangi Alanlarda Kullanılabiliyor?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

 

3d baskı tekniği birçok alanda kullanılan bir oluşum ortaya çıkarıyor. Ancak tasarıların 3D baskısına uygun olması gerekiyor. Çok büyük boyutlu bir eşyanın ya da materyalin ortaya çıkarılabilmesi için hem özel malzemeler hem de uzunca bir süre gerekiyor. Buna rağmen oyuncak, animasyon eşyaları, biblo, küçük araç ve gereçler, mumluk ve kupa bardaklar gibi seçenekler kolay bir şekilde oluşturulabiliyor. Zihninizden geçen ve size özel emtiaları üç boyutlu yazıcılardan çıkartabilirsiniz. Bu yazıcı ve tarayıcılar özel çalışma prensipleriyle belirli süre içinde bu objeleri ortaya çıkarıyor.

3D Baskı Tekniği Sunan Firmalar

Tasarımlarınızı 3D baskı tekniği ile nesnel hale getirmek istiyorsanız Fibilo sitesiyle iletişim kurabilirsiniz. Siteye modelinizi gönderdiğinizde site size özel olan bu maketi hazırlıyor. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz materyal kısa süre içerisinde ve uygun fiyatlarla size teslim ediliyor. Site, bu hizmetlerin yanı sıra aynı zamanda üç boyutlu yazıcı ve tarayıcı satışı da yapıyor. Üç boyutlu yazıcı ve tarayıcı satın almak istiyorsanız siteye ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da 3D Baskı Çalışması Nerede Yaptırılır?

İstanbul’da 3D baskı çalışması ile objeler ortaya çıkarmak istiyorsanız 3d baskı İstanbul hizmetleri veren siteyi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almak için siteyi tercih edebilirsiniz. Fibilo sitesine modelinizi gönderebilir, karşılığında modelinize ait maketi adresinizden teslim alabilirsiniz. Size özel tasarımlar için siteyi tercih edebilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir