Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tabela Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Tabela Üretiminde Kullanılan Malzemeler

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Tabela firmaların tanıtımlarını ve reklamlarını yapabilmek için kullanılan materyal olarak adlandırılabilir. Tabelalar görsel olarak hepimize hoş gelen insanları cezbeden çeşitlerden oluşmaktadır. Tabelalar yer, mekân ve konum çalışmasına istinaden farklı çeşitlerden meydana gelmektedir. Işıklı, ışıksız, ayaklı, pleksi, alüminyum, totem tabela olarak adlandırabileceğiniz ürünler içerisinden en uygun olanı kullanılmaktadır.

Tabela üretimi esnasında üstün kaliteli malzemelerden faydalanılır. Akrilik, alüminyum kompozit, polietilen, PVC, polikarbonat gibi sayabileceğimiz birçok malzemeden üretim yapılabilmektedir. Farklı reklam çalışmasına göre çok düşük maliyetlerle yapılabilecek tabelalar, en iyi reklam aracı olarak görülmektedir. Tabela Sanat sitesinden tabela ürünleri ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tabela Fiyatları

Genel olarak karayolları ve yol üzerinde gördüğümüz tabelalar totem tabela olarak adlandırılmaktadır. Totem tabela birçok uluslararası markanın ve ülkemiz genelindeki markaların tanıtımı ve reklamı için kullanıldığı çeşitlerden biridir. Yapacağınız proje ve boyut çalışmasına istinaden en uygun tabela çeşidi kullanılarak toplumun üstünde algı yönetimi sağlanabilir. Tabelalar boyut ve ölçülerine göre belediyelerimiz tarafından uygun fiyatlarla vergilendirilir.

Tabela çeşitleri içerisinde vinil germe, tabela da seçilen ürünler arasında yer almaktadır. Tabela fiyatları kullanılan malzeme ve ölçü standardına göre farklılıklar göstermektedir. Farklı tabela çeşitleri ve fiyatlarından bilgi alabilmek için Tabela Sanat sayfası ziyaret edilebilir. Tabela çalışması bugün en küçük esnaftan en büyük şirkete kadar kullanılabilen en iyi reklam sağlayıcısı olduğu kabul görmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir