Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Söz yazarı Emir Yakamoz’un yazdığı ve sevilen isim Nur Erkoç ile düet yaptığı “Farzâd” isimli parça ve klibi bütün dijital platformlarda yayınlandı.

Söz yazarı Emir Yakamoz’un yazdığı ve sevilen isim Nur Erkoç ile düet yaptığı “Farzâd” isimli parça ve klibi bütün dijital platformlarda yayınlandı.

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

Çekimleri Gümüşhane’nin gözde turizm merkezi ve son dönemin popüler klip mekanlarından birisi olan Torul ilçesine bağlı Zigana köyü sınırlarında, Zigana dağının yamacında bulunan Limni Gölü Tabiat Parkında yapılan şarkı kısa zamanda büyük beğeni topladı.

Eserin müzik ve düzenlemesini sanatçı Taner Çalık yaparken Asya Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan şarkı bütün dijital platformlarda dinleyicisiyle buluştu.

Emir Yakamoz parçası ve klibi hakkında şu ifadeleri kullandı: “Başta bu kıymetli esere güzel sesiyle eşlik eden Nur Erkoç’a, şarkının bestelenme sürecinde her türlü desteği sağlayan sanatçı Levent Dörter’e, onun sayesinde tanıştığımız ve müziğine hayran kaldığımız Taner Çalık’a, ne olursa olsun, her zaman bize eşlik ederek değer katan Nayino gibi şarkıların söz yazarı ve bestecisi Yüksel Baltacı’ya, Asya Prodüksiyon sahibi Savaş Yakupoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Klibe NetD Youtube kanalı ve aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=iZzCFbLbWI4

İnstagram: https://www.instagram.com/emiryakamoz/

Twitter: https://twitter.com/yakamozsairi

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir