Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Rapor: Tom Brady Raiders Haberleri Fox Yayın İşini Nasıl Etkiliyor?

Rapor: Tom Brady Raiders Haberleri Fox Yayın İşini Nasıl Etkiliyor?

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

ESPN’den Adam Schefter ve Seth Wickersham, Cuma sabahı Tom Brady’nin ESPN ile derin tartışmalar içinde olduğunu bildirdi. Akıncılar takımdaki azınlık hissesi için sahibi Mark Davis.

Brady, futbol sonrası planlarını geçen futbol sezonunun başlamasından önce, ağın baş renk analisti olmak için Fox ile 10 yıllık bir anlaşma imzaladığında zaten duyurmuştu.

Peki, Brady’nin Raiders’taki potansiyel mülkiyet hissesi televizyon sözleşmesini nasıl etkiler? Wickersham’a göre, olmaz.

Wickersham, Fox’un düzenlemeyi “kutsadığı” bildirildi. Ek olarak, ligin medya istihdamı ile çakışan takım sahipliği hakkındaki politikası, yalnızca sahibi bir medya şirketinde yetkili bir konuma sahipse devreye girer. Buradaki endişe, sahibinin bir medya şirketindeki nüfuz pozisyonunun yayın hakları müzakerelerini etkileyebileceğidir.

Brady, Fox’ta yetkili bir konuma sahip değil, bu nedenle NFL’nin politikası devreye girmeyecek ve kendisi ve Davis bir anlaşmaya varırsa, hem ağ için oyun arayabilir hem de Raiders’ta azınlık hissesine sahip olabilir. anlaşma.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir