Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Krank Piston İlişkisi

Krank Piston İlişkisi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Motor üretiminde kullanılan farklı birçok yedek parça bulunmaktadır. Pistonlar bu yedek parçalardan en önemli olanlardır. Bir motorda pistonun ana görevi krank milini döndürmektedir, bu nedenle piston üretimlerinde krank piston ilişkisi baz alınmaktadır. Benzinli, dizel ve soğutmalı motorlarda kullanılan pistonlar ne kadar kaliteli olursa motordan alınan verim de o kadar yüksek olacaktır.

Yenmak firması ülkemizde motor parçaları üretimi yapan nadir firmalardandır. Piston, piston pimi ve piston segmanı üretimi ile bir motor için gerekli olan tüm parçalar firmanın ürün çeşitliliği içerisinde yer almaktadır. Her motor için farklı ölçülerde üretilen piston ölçüleri, dünya standartlarına uygun olarak projelendirilmekte ve üretime alınmaktadır. Ve Yenmak tesislerinde üretilen tüm ürünler ülkemizle birlikte 5 ayrı kıtada 90 ülkeye satılmaktadır.

Yenmak İle Yenilikçi Piston Üretimi

Ülkemizde ve dünyada motor parçaları ve piston üretimi konusunda Yenmak firmasının dışında bu kadar kapsamlı çalışan bir firma daha bulunmamaktadır. Ürün çeşitliliği, üretim teknolojisi ve ürün kalitesi açısından bir benzeri daha bulunmayan firma üretmiş olduğu tüm ürünler için dünya standartlarının üzerinde çalışmalar yapmaktadır.

Yenmak tesislerinde üretilen tüm ürünler bu alanda uzman bir ekip tarafından projelendirilmekte ve bu projeler doğrultusunda ileri teknoloji ile üretilmektedir. Üretilen tek bir parça dahi kalite kontrol onayı alınmadan satışa sunulmamaktadır. Güçlü bir lojistik ağı ile üretimler tüm dünyaya dağıtılmaktadır.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir