Borsakredi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Kiralık Eşya Deposu Firması : Üçeller Depolama

Kiralık Eşya Deposu Firması : Üçeller Depolama

admin admin - - 10 dk okuma süresi
0

İstanbul Ev Eşyası Depolama

Zaman geçtikçe yenilenen modanın ve teknolojinin de etkisi ile eşyalarımızı değiştirmek isteriz. Lakin hem yeni eşyalar alıp hem de eski eşyalarınızın hatırasından dolayı saklamak istememiz depolama ihtiyacını doğurur. Günümüzde sevdiğiniz ama değiştirmek zorunda kaldığınız eşyalarınızı atmanız gerekmiyor. Sevdiğiniz eşyalarınızı istediğiniz zaman tekrar kullanabilmeniz için firmamız size daima depolama hizmeti vermektedir. Beğendiğiniz eşyaları almak isteyip de diğer eşyalarınızı atmak istemiyorsanız, firma olarak sizin adınıza güvenilir depolarda uygun koşullarda depolama yapabiliriz.

Ev eşyası depolama alanı, eşyanızın veya farklı bir ürünün zarar görmeden sağlıklı bir biçimde saklanıp muhafaza edilmesi demektir. Birçok kişi koleksiyonlarını (DVD, cd, kitaplar, eski, antika ürünler) evlerinde fazla yer kaplamaması açısından depolarda saklamak ister. Yine aynı şekilde sanat eserlerini de depolamak ister. Lakin bu değerli eşyaların zarar görmesinden çekinirler. Bunun içinde kiraladıkları eşya deposunun güvenilir olmasını isterler.

Firmamız da bu alanda hizmet vermekte olup, sizin güveninizi kazanmak açısından çalışmalarda bulunarak yenilikçi hizmetleri size sunmak için yoğun olarak çalışmaktadır. Siz müşterilerimizin memnuniyeti daima ön planda tutulmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak için uzman ekibimiz ile daima işimizin başındayız.

İstanbul Depolama Olarak Çalışmalarımız Nelerdir?

Ev ve ofis eşyalarınızın depolanma ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş, eşyalarınızı en güvenli şekilde depolama sistemine sahibiz. Teknolojinin bize sağladığı bütün imkanlar çerçevesinde hijyenik ve güvenli çalışmalarımızı sürekli olarak yenilemeye devam ediyoruz. İstanbul ev depolama olarak, eşyalarınızı teslim aldığımız andan itibaren talep ettiğiniz hizmet süresinin tamamlanmasına ve eşyanızın adresinize teslimine kadar olan süreç de nakliye ve depolama alanımız sigortalı olarak güvencemiz altındadır.

Eşyalarınıza istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. İster yerinde görerek isterseniz size görüntülerini izleterek bu ulaşıma erişebilirsiniz. Depolama alanlarımız nem alıcı ve haşere kovucu, yangın detektörleri gibi teknolojik aletlerle desteklenmektedir. Güvenlik personelimiz ve güvenlik kameralarımız sayesinde depolama alanınıza personel dışında kimse girememektedir. Güvenlik önlemlerimizin yanı sıra hijyen ve sağlık koşulları olarak da evinizin konforunun da eşyalarınıza depolama hizmeti sağlamaktayız.

Eşyalarınızın Sigortası Var mı?

Eşyalarınızı paketleme işleminden başlayıp, depomuza nakliyesi ve hizmet süresinin bitiminden tekrar adresinize teslimine kadar firmamızın güvencesi altındadır. İstanbul ev eşyası depolama olarak depolarımız 24 saat güvenlik kamerası ile izlenmekte olup kayıt altında tutulmaktadır. Ayrıca depolarımıza güvenlik personelimiz dışında yetkili olmayan kimse girememektedir. Nakliye ya da depolama aşamasında hasara uğrayan ürününüzü tespit etmek ve hasarınızı karşılamak firmamızın güvencesi altındadır. Doğal afetlerde de eşyalarınız güvencemiz altındadır.

Eşyalarınız Depomuzda Yangına Karşı Güvende

Eşyalarınız depomuzda 24 saat kamera kaydı ile korunmaktadır. Herhangi bir durum karşısın da detektörlerimiz devreye girmektedir. Doğal afetlerden kaynaklı yangınlarda da detektörlerimiz tam randımanlı olarak çalışmaktadır. Bütün elektronik cihazlarımız periyodik olarak uzman ekipler tarafından kontrolden geçirilmektedir. Hiçbir şekilde güvenliğinizden taviz verilmemektedir. Depolarımızda yangın detektörleri, yangın tüpleri ile eşyalarınız her daim kontrol altında tutulmaktadır. Güvenlik firmamız için en önemli unsurdur.

İstanbul Eşya Depolama Alanları Nasıl Olmalıdır?

 • Güvenli olmalı
 • Temiz olmalı
 • Haşereler olmamalı
 • Yüksek giriş olmalı
 • Ferah olmalı
 • Korunaklı olmalı
 • Havadar olmalı
 • Geniş olmalı
 • Ulaşılabilir nitelikte olmalı
 • Yangın detektörleri bulunmalı
 • Yangın tüpleri bulunmalı
 • Çoklu menfezleri bulunmalı
 • Nem alıcı cihazlar vb. bulunmalı

Bu özellikler eşya depolama firmalarının olmazsa olmazıdır. Bizde İstanbul ev eşyası depolama firması olarak tüm bu özellikleri bünyemizde bulundurarak eşyalarınızın depolanmasını sağlamaktayız. Bu sayede eşyalarınız hem hijyenik hem de güvenli bir ortamda depolanmış olur.

Eşya Depolarında Neler Depolayabilirsiniz?

Saklanmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Bunlar ofis eşyası, ev eşyası, stant malzemeleri, banka eşyaları, hastane eşyaları, arşiv malzemeleri, kullanmadığınız kıyafetlerinizi, sanat eserleriniz, sıvı ve akışkan olmayan eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolayabilirsiniz. Anahtarı sadece sizde bulunan deponuzun güvenliği İstanbul ev eşyası deposu olarak tamamen bize aittir. Siz istediğiniz sürece eşyalarınız saklanır, siz istediğiniz zaman size teslim edilir.

Eşyalarınızın Taşıma Esnasında Sigortası Mevcut mu?

Bizim için önce güven önemlidir. Uzun yıllardır kazandığımız tecrübe ve işimize bağlılığımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Eşyalarınız paketleme aşamasından itibaren, depomuza nakliye aşamasına kadar geçen süre ile hizmet süremiz ve size tekrar ulaştırıldığı süreye kadar sigortalıdır. Taşıma esnasında ya da paketleme esnasında oluşabilecek hasarları tespit edip, zararınızı en kısa sürede karşılamaktayız. Doğal afetler karşısında da eşyalarınız firmamızın güvencesi altındadır. Hasar tespit tutanağı ile hasarınız tespit edilip, firmamız tarafından mağduriyetiniz giderilmektedir.

Fazla olan eşyalarınız, düzeninizi bozan fakat atmak istemediğiniz eşyalarınızı sizin için biz saklarız. İstediğiniz zaman eşyalarınızın geri alımını sağlayabilirsiniz. İstanbul ev eşyası depo olarak size sunduğumuz hizmetler her koşulda yanınızda olduğumuzun kanıtıdır. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve siz müşterilerimize daha konforlu hizmet sunmak değişmez kurallarımızdır. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz uzman kadromuz ve tecrübemizdir. Tecrübemiz ve uzman kadromuz ile size hizmete her daim hazırız.

İstanbul Eşya Depolamada Uygun Fiyatlar

Sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesi fiyatlarımızla ters orantılıdır. Hizmet kalitemize oranla fiyatlarımız uygundur. Müşterilerimizin isteklerini karşılamak önceliğimiz olmakla beraber fiyatlarımızın uygun olması bizi tercih etmeniz için önemli sebeplerden biridir.

Tabi ki önceliğimiz hizmet kalitesi olduğu için fiyat politikamızı daima geride tutuyoruz. Bir sanatçı iseniz ve sergi açmak üzere iseniz ya da bir fuara hazırlanıyor iseniz depolama alanlarımız sizin eser ve stantlarınızı saklamak için eşsiz bir yerdir. Siz müşterilerimiz hem güvenli hem de uygun fiyatlı bir depolama alanı istiyorsanız firma olarak hizmetinizdeyiz.

Güvenli Depolama Çözümleri

Estetiğin ve başarının bizlere farklı alanlar yaratması ile firmamızda kendini daima yenilemeye devam edecektir. Hizmetlerimiz ve çözüm olanaklarımız siz müşterilerimize güven vermeyi amaç edinmektedir. Siz rahat bir şekilde evinizde çayınızı ya da kahvenizi keyifle yudumlarken biz İstanbul ev eşyası depolama olarak eşyalarınızı, eserlerinizi ya da stantlarınızı en hassas şekilde paketleyip depo alanımıza nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Her Türlü Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Firmamız aklınıza takılan her konuda size bir telefon kadar uzaklıktadır. İstediğiniz zaman arayabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Sizin sorularınızı memnuniyetle cevaplamak bizim görevimizdir. İstediğiniz zaman depolama alanlarımızı ziyaret edebilir, eşyalarınız depolanmadan önce depolarımızı görebilirsiniz. Şeffaf hizmet amacı ile yola çıktımız eşya depolama hizmetinde hem güven, hem konfor, hem korunaklı, hem temiz alanlarımız ile sağduyulu bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. Başta güven olmak üzere temiz, konforlu ve havadar depolama alanlarımızla eşyalarınızı teslim alıyoruz. Tüm eşya depolama işleriniz için firmamız ile görüşebilirsiniz.

Üçeller Depolama, 1990 yılından bu yana eşyaların güvenilir bir temelde korunması ve saklanması yönünde hizmet sunmaktadır. Bu başarılı hizmete başladığımız nokta ile bugün geldiğimiz yer arasındaki ayrılmaz bağ bizim için çok değerlidir.

Hakkımızda Yetki Evrağımız
K 3 BELGESİ
Her firmanın geçmişinden bugününe bir başarı hikayesi ve çeşitli deneyimleri vardır. Nakliye sektöründe özellikle eşya depolama sisteminin Türkiye genelinde daha bilinmediği ve güvenin en az olduğu dönemlerde işin hakkını vererek bu yola çıktık. Üçeller Depolama, özellikle “güven ve emanet” ilkeleri ile her müşterisine ayrı ayrı özenli anlayışla hizmet sunmuştur.

Kaynak: https://www.ucellerdepolama.com/istanbul-esya-depolama/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir