Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. İzleyin: Shohei Ohtani Bir Ay Atışı Daha Home Run’ı Eziyor

İzleyin: Shohei Ohtani Bir Ay Atışı Daha Home Run’ı Eziyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bu noktada, ne kadar rutini olağanüstü hale getirdiği düşünülürse, onun için oldukça zor olmalı. Shohei Ohtani bir kalabalığı şaşırtmak için. Ancak bu, Pazartesi gecesi Orioles’e karşı inanılmaz şeyler yapmasını engellemedi.

olarak da görev yapan Ohtani, melekler‘ başlangıç ​​atıcısı, beşinci vuruşun tepesinde plakaya adım attı ve sağ sahadaki tüm koltukların üzerinden bir topu ezdi, Orioles’in ev sahibi seyircisinden şaşkın tepkiler aldı ve 4-4’lük bir beraberliği kırarak öne geçti.

Statcast, patlamayı 456 fitte ölçerek, Ohtani’nin atış yaptığı bir oyunda şimdiye kadar vurduğu en uzak ev koşusu ve genel olarak kariyerinin beşinci en uzak noktası oldu.MLB.com’dan Brent Maguire’a göre. Oyunun ilk dört vuruşunda üsse üçüncü kez ulaşıyordu.

Ohtani, tüm sezon boyunca ilk kez bir gecede üç homers teslim ederek, höyüğün üzerinde şimdiye kadarki en keskin kişi değildi. Ancak bunun gibi mezura patlamaları yaptığında, A-oyununu tepede tam olarak oynamadığı için takım arkadaşları tarafından kesinlikle affedilecektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir