Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Draymond Green, TNT’nin Heat’in Hazırlanmayan Yeteneğiyle İlgili Tartışmasına Karşı Çıkmış Görünüyor

Draymond Green, TNT’nin Heat’in Hazırlanmayan Yeteneğiyle İlgili Tartışmasına Karşı Çıkmış Görünüyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

bu Sıcaklık 3. maçın ilk yarısında galip geldi Celtics Pazar günü, devre arası zili ile 15 sayılık bir farkla koşuyor. Puanlarının çoğu, Miami’nin ilk yarıdaki 61 sayısının 31’ini bir araya getiren Duncan Robinson, Gabe Vincent ve Caleb Martin de dahil olmak üzere draft edilmemiş oyunculardan geldi.

Bu üçlü, Heat’te draft gecesinde isimlerinin söylendiğini duymayan dokuz oyuncudan sadece üçü. Bu bilgi, oyun boyunca TNT yayını sırasında bir tartışma konusuydu, ancak konuşmaları pek hoş karşılanmadı. Draymond Yeşili.

bu Savaşçılar forvet, Heat’in draft edilmemiş yetenekleriyle ilgili tartışmalarla ilgili endişelerini Twitter’da dile getirdi.

“Bu taslaksız oyuncu olayı, o adamlara karşı çılgınca bir saygısızlık. O çocuklar herkes gibi geçimini sağlıyor, ”diye yazdı Green devre arasında hemen önce.

Pazar günkü maç sırasında, TNT yayını Miami’nin draft edilmemiş oyuncuları hakkında birçok kez konuştu. bir grafiğin görüntülenmesi draft edilmemiş oyuncuların puanlama çıktısını 3. Maçta Celtics ile karşılaştırdı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir