Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Celtics’in Sahibi, Heat’e 3-0 Geride Kaldıktan Sonra Takıma Ateşli, Kaba Bir Meydan Okuma Yaptı

Celtics’in Sahibi, Heat’e 3-0 Geride Kaldıktan Sonra Takıma Ateşli, Kaba Bir Meydan Okuma Yaptı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Sonra Celtics karşısında 3-0’lık bir çukura düştü. Sıcaklık Takımın neredeyse içinden çıkmayacağı Doğu Konferansı finallerinde takım başkanı Wyc Grousbeck, 4. Maç öncesinde kadroya ateşli bir meydan okuma yaptı.

Jared Weiss’in bir raporuna göre AtletikGrousbeck soyunma odasına gitti ve oyunculara “toplarla oynamaları” gerektiğini söyledi, bu da oyuncuları ve koçluk ekibini şaşkına çevirdi.

Celtics kıdemli Blake Griffin raporu doğruladı ve şunları söyledi: Atletikhem oyuncular hem de teknik direktörler tarafından geniş çapta saygı duyulan Grousbeck haklıydı.

“[Grousbeck] haklıydı, ama buna ihtiyacımız olmamalı,” dedi Griffin. Soyunma odasına girer girmez çok sinirlendik.

Celtics, Miami’deki 128-102 mağlubiyetin ardından bir tarama için hazırlanmış görünüyordu, ardından birçok taraftar ve gözlemci takımın bırakmış gibi göründüğüne inanıyordu. Bununla birlikte, Boston’un evinde pek olası olmayan bir 7. Maçı zorlamak için sonraki üç maçı kazanarak bol bol mücadelesi kaldı. Celtics, 3-0’lık bir playoff açığından dönen ilk NBA takımı olarak tarih yazma fırsatı buldu, ancak Jayson Tatum’un bileğini yuvarlaması ve kötü şut atışı Boston’u 7. Maçta mahvetti.

Heat, Perşembe gecesi başlayacak NBA Finallerinde şimdi Denver ile karşılaşacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir