Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Backbone artık PlayStation markalı mobil oyun kumandasının Android sürümüne sahip

Backbone artık PlayStation markalı mobil oyun kumandasının Android sürümüne sahip

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

İOS sürümü gibi, Backbone One PlayStation sürümü de Sony’nin DualSense denetleyicilerinden biriyle karıştırılmış Backbone One’a benziyor. Ofset analog çubuklar, turuncu Backbone düğmesi ve üç satırlı menü düğmesi gibi Backbone One’dan gelen şeylerin tümü mevcuttur. Ancak bu özel sürümde, ABXY düğmeleri Sony’nin çapraz, daire, kare ve üçgeniyle değiştirildi, kulpların rengi standart PS5 beyazıyla eşleşiyor, kumandanın arkasında bir PlayStation logosu görebilirsiniz ve telefonunuz Lightning yerine bir USB-C konnektörü ile denetleyiciye takın.

Aksi takdirde, standart Backbone One’dan (Android için daha sonra piyasaya sürülen) alacağınıza çok benzer bir deneyim bekleyebilirsiniz. Oyun kumandası, uygulama mağazalarından indirdiğiniz oyunlar ve Xbox Game Pass gibi hizmetlerden akışını yaptığınız oyunlar da dahil olmak üzere her türden farklı hizmette oyun oynamanıza olanak tanır; kumanda, PlayStation markalı olmasına rağmen yalnızca PlayStation Remote Play ile işlevsel değildir . Backbone ayrıca, denetleyiciyle oynayabileceğiniz oyunlara ve hatta bazı sosyal öğelere erişmek için bir merkez görevi gören sağlam bir uygulamaya sahiptir.

Denetleyicinin maliyeti 99 ABD dolarıdır ve Salı günü ABD, Kanada, Latin Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Avustralya ve Yeni Zelanda’da sipariş edilebilecektir. Yakında, Japonya, Kore, Tayvan, Hong Kong ve Singapur’da edinebileceksiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir