Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Amerikanlife İş İngilizcesi Kursu

Amerikanlife İş İngilizcesi Kursu

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Amerikanlife 14 yıldır bu sektöre gönül vermiş ve profesyonel çalışanları ile birlikte öğrencilerini memnun eden bir eğitim modeline sahiptir. Almanca, İngilizce, Felemenkçe, Rusça olmak üzere 4 dil üzerinden eğitim olanağı tanır. Özellikle de uyguladığı ders materyalleri ve dijital ortam eğitimi sayesinde kaliteli eğitimin öncüsüdür.

İngilizce kursu üzerinde oldukça iyi işler başarmış olan Amerikanlife dil kursu sizlere iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi ve normal genel İngilizce eğitimi ile birlikte hizmet verir. Günümüzde artık akademik İngilizce oldukça önemli bir konuma gelmiştir. Bunlardan biri de iş İngilizcesidir. Konuşması her ne kadar zor görünse de Amerikanlife ekipleri sizlere akıcı bir iş İngilizce eğitimi verecektir.

İş İngilizcesinin Faydaları

Amerikanlife dil okulları kendine ait markası olan Tailor Made Business English ile birlikte iş İngilizcesini sizlere en iyi şekilde öğretir. Bu eğitim grammer ağırlıklı bir eğitim değildir bu nedenle ertesi gün kullanabileceğiniz bir İngilizce imkanı sunmaktadır. Bu da büyük bir avantaj olarak karşınıza çıkar. Eğitiminize başlanmadan önce analiz yapılır. Çalıştığınız ortamdaki çalışanların İngilizce seviyeleri tespit edilir ve sizin de onlardan daha iyi olmanız için ders saatleri ayarlanır. Seviyeler, hedefler ve departmanlara göre farklı iş İngilizcesi eğitimi sağlanır. Bu nedenle iş İngilizcesi genel bir öğretim değildir sizlerin hedefleri doğrultusunda eğitim sağlanmaktadır. Böylece öğrencilerine ihtiyaçları doğrultusunda dil eğitimi vermektedir.

Kaynak: https://www.americanlife.com.tr/ingilizce-kursu/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir