Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Zach LaVine, Rapor Başına Knicks Ticaret Söylentilerini Başlamadan Önce Kapatıyor

Zach LaVine, Rapor Başına Knicks Ticaret Söylentilerini Başlamadan Önce Kapatıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

bu Knicks her zaman olası bir yıldız destinasyonudur ve hareket halinde olabilecek herhangi bir oyuncuyla görünüşte bağlantılıdır. Ancak, başka bir yerde takas edilmeyi gerçekten tercih eden bir oyuncu var gibi görünüyor, eğer takas edilmişse.

Stefan Bondy’ye göre New York Günlük Haberleri, Boğalar koruma Zach LaVine ve temsili, Chicago ondan ayrılmayı seçerse New York’a bir takasa karşı. Rapor, LaVine’in kampının, eski bir CAA ajanı olan Knicks başkanı Leon Rose’un CAA müşterilerini kayırıyor göründüğünden endişe duyduğunu belirtiyor.

LaVine, Klutch Sports’tan Rich Paul tarafından temsil ediliyor ve aynı zamanda oyun süresinin olmaması nedeniyle 2023 takas son tarihinden önce takas edilen eski Knick Cam Reddish’i de temsil ediyor.

LaVine veya kampının ne isteyebileceğine rağmen, Bulls ve Knicks, onun onayı olmadan bir LaVine takasını kabul edebilir. 28 yaşındaki Bulls guardı, beş yıllık 215 milyon dolarlık kontratının ikinci yılına giriyor.

LaVine’in yanı sıra Knicks, geçen sezon 47 galibiyet ve ikinci tur play-off görünümünü elde etmeye çalışan Clippers forveti Paul George ile de bağlantılı. Ancak, LaVine’i büyük katkıları yapmaya karar verirlerse, New York bu hareketten pek de memnun olmayan bir oyuncuyu bünyesine katıyor olabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir