Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Sihirbazların Kristaps Porzingis’i İçerdiği Üçlü Ticareti Rapora Göre Başarısız Oldu

Sihirbazların Kristaps Porzingis’i İçerdiği Üçlü Ticareti Rapora Göre Başarısız Oldu

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Gönderecek potansiyel bir gişe rekorları kıran ticaret raporları Sihirbazlar yıldız Kristaps Porzingis için Celtics Çarşamba akşamı ortaya çıktı. Boston, Washington ve ABD’yi içeren üç takımlı bir anlaşmanın çerçeveleri Clippers Perşembe günkü NBA taslağı öncesinde su yüzüne çıktı, ancak öyle görünüyor ki müzakereler bir tuzağa çarptı.

Üç takımlı anlaşma, Porzingis’in gelecek sezon için 36 milyon dolarlık opsiyonu için son teslim tarihinin gece yarısı gelmesiyle başarısız oldu. ESPN’den Adrian Wojnarowski bildirdi Çarşamba akşamı

Wojnarowski’ye göreWizards hala Porzingis’i Boston’a takas etmeye çalışıyor.

Porzingis, Çarşamba gecesi gece yarısına kadar beş yıllık, 158 milyon dolarlık anlaşmasının son yılından vazgeçerse ve sınırsız bir serbest oyuncu olursa, bu, potansiyel herhangi bir ticareti etkili bir şekilde mahveder.

Daha önce bildirilen ve şu anda başarısız olmuş gibi görünen takasta Clippers, Marcus Morris, Amir Coffey ve 30 numara seçimini Wizards’a gönderirken, Malcolm Brogdon Boston’dan Los Angeles’a gidecek ve Porzingis Celtics’e katılacaktı. .

NBA muhabiri Marc Stein’a göreBrogdon’ın sakatlık durumuyla ilgili endişeler, Clippers’ın ticaretten geri adım atmasına neden oldu.

Wojnarowski belirtilen Boston ve Washington, Porzingis’in oyuncu opsiyonu konusunda gece yarısından önce bir anlaşmaya varmak için çalışıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir