Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Sean ‘Diddy’ Combs, Jackson State Athletics’e Büyük Bağış Yapıyor

Sean ‘Diddy’ Combs, Jackson State Athletics’e Büyük Bağış Yapıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Jackson Eyaleti son aylarda futbol koçu Deion Sanders’ı kaybederek manşetlere çıktı. Kolorado. Ancak Tigers, bir müzik ikonunun yardımıyla bu kaybı kısmen telafi etti.

Üniversite başkanı Dr. Elayne Hayes-Anthony, 15 Haziran’da Mississippi Yüksek Öğrenim Enstitüleri mütevelli heyetinin aylık toplantısında yaptığı duyuruda, büyük hip-hop ve eğlence kralı Sean “Diddy” Combs’un Jackson State’in atletizm bölümüne 1 milyon dolar verdiğini duyurdu.

Hayes-Anthony, “Öğrencilerimizin ona verdiği adla ve muhtemelen onu Sean Combs olarak bildiğimiz P Diddy, Jackson State’e atletizm için 1 milyon dolar bağışladı,” dedi. “Ve bundan çok ama çok memnunuz. İlk taksit olarak 23 Haziran’a kadar 332.000 $ alacağız ve 2024’te ve 2025’te bir taksit daha alacağız.”

Combs, Sanders’ın ayrılmasından beş aydan biraz daha uzun bir süre önce, 2022 BET Ödülleri’nde parayı bağışlama sözü verdi. Şimdi, Sanders bir Power 5 işine geçmesine rağmen Combs sözünü yerine getirdi.

Combs, “Ayrılmadan önce Howard Üniversitesi’ne 1 milyon dolar bağışlamak istiyorum” dedi. “Ayrıca Deion Sanders ve Jackson State’e bir milyon dolar daha bırakacağım çünkü bizim için oynamalıyız.”

Combs, Howard’a katıldı, ikinci yılında ayrıldı, ancak daha sonra 2014’te fahri doktora aldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir