Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Pat Riley, Udonis Haslem’le Yaşadığı Özel An Hakkında Konuşurken Duygulandı

Pat Riley, Udonis Haslem’le Yaşadığı Özel An Hakkında Konuşurken Duygulandı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Udonis Haslem NBA’de 20 yıl geçirdikten sonra nihayet 2023’te bir kariyer olarak adlandırdı. Sıcaklık. Franchise üzerindeki etkisi inanılmaz derecede derin oldu – sadece Pat Riley’ye sorun.

Heat başkanı ve eski koçu, Salı günü düzenlediği basın toplantısında, erkek kardeşinin Mart 2020’de öldüğünü öğrendiğini hatırladığında duygulandı. Riley, bir galadayken yeğeninden telefon aldığını ve Haslem tarafından teselli edildiğini hatırlıyor. Elinden gelenin en iyisini yaptı, ancak çivi kadar sert koç yardım edemedi ama çatladı.

“Sadece zincir bağlantı çitinde asılıydım. Sonra bu eli omzumda hissettim,” dedi Riley. “Ve UD’ydi. ‘Seni yakaladım’ dedi. Beni arabama kadar geçirdi… o böyle bir adam. O özel, benzersiz, onu özleyeceğiz ama buralarda olacak.”

Miami yerlisi olan Haslem, 2003’te Heat ile sözleşme imzalamadan önce Florida’da forma giymişti. O zamandan beri, franchise ile üç NBA şampiyonluğu kazandı ve tüm zamanların ribaundlarında organizasyona liderlik ediyor. Ancak Riley’ye göre, sahada hiçbir şey onun bir erkek olarak ne olduğunu geçmiyor gibi görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir