Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Mostafa Mohamedin sözleşmesinde Galatasarayı tedirgin eden…

Mostafa Mohamedin sözleşmesinde Galatasarayı tedirgin eden…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0
Paylaş

Zamalek’e yakın Mısırlı gazeteci Sarah Abdelbaky, yaklaşık 1 milyon takipçili Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Zamalek ile Galatasaray arasında yapılan sözleşmede dikkat çeken bir detaydan bahsetti.

Paylaş

Sarah Abdelbaky’ye göre Zamalek, Galatasaray’ın satın alma opsiyonundaki fiyat olan 4 milyon dolardan yüksek bir teklifi bir başka takımdan alması halinde bu rakamı Galatasaray’ın önüne koyacak ve Sarı-kırmızılı takımın Mohamed’in bonservisini bu fiyattan almasına öncelik tanıyacak.

Paylaş

Habere göre Galatasaray yeni fiyatı kabul edip Mohamed’in bonservisini alması halinde dahi 4 milyon dolardan yüksek bir rakama Mısırlı futbolcuyu bir başka takıma satması halinde aradaki farkın %15’ini Zamalek’e ödeyecek.

Paylaş

Abdurrahim Albayrak ise geçtiğimiz günlerde yaptığı bir sohbet toplantısında 1 Temmuz 2023 gününe kadar 4 milyon doları Zamalek’e yatırmaları halinde Mohamed’in bonservisini alabileceklerini, o tarihe kadar başka bir kulübe gitmesinin söz konusu olmadığını ifade etmişti.

Paylaş

Fatih Terim’in ısrarla kadrosunda görmek istediği Mohamed’in ilk 4 maçta attığı goller ve sergilediği komple santrfor performansı deneyimli hocanın yanı sıra yönetimi de mutlu etti. Mostafa Mohamed’in bu performansını sürdürmesi halinde yüksek bir bonservis bedeliyle Avrupa’ya transferine kesin gözle bakılıyor.

Fanatik

mostafa

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir