Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Miras Kavgası Kardeşler Arasında Olan Meydana Getirdi

Miras Kavgası Kardeşler Arasında Olan Meydana Getirdi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Nevşehir’de babalarından kalan mirası ablalarına vermek istemeyen kardeşler ortalığı birbirine kattı. Aynı binada yaşayan 2 kardeş, aralarında miras yüzünden husumet bulunan ablalarını darp etti, o anlar binada bulunan güvenlik kamerasınca anbean kaydedildi.

Güzel Yurt Mahallesi Şehit Ahmet Kara Sokak’ta yaşayan Dudu Ç. babalarından kalan mirası bölüşmek istedi. 3 ev ve sanayi sitesinde 1 dükkanı eşit şekilde paylaşmak isteyen abla Dudu Ç. kardeşleri Cengiz T. ve Levent T.’den “Hayır” cevabı alınca soluğu mahkemede aldı. İddiaya göre Cengiz T. ve Levent T.; kendilerini mahkemeye veren ablaları ve eniştelerini tehdit etmeye başladı.

KOMŞULAR GÜÇLÜKLE AYIRDI

Geçtiğimiz günlerde Dudu Ç., Cengiz T.’nin evine misafirliğe gelen Sinem A.’nın kapısının önünden geçerken el hareketi yaptığını kameradan gördü. Bunun üzerine konuşmak için Cengiz T.’nin evine giden Dudu Ç. tartışmaya başladı. Sesleri duyan kardeş Levent T. de tartışmaya katılarak Cengiz T. ile birlikte ablalarını darp etmeye başladı. Diğer komşuların araya girmesiyle taraflar ayrılırken olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Dudu Ç., Levent ve Cengiz T. ifadeleri alınmak için polis merkezine götürülürken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İlgili Yazılar