Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Marka Sorgulama Siteniz Uzman Patent

Marka Sorgulama Siteniz Uzman Patent

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

 

Araştırma istediğiniz marka hakkında uzman bilgisine başvurusun. Ücretsiz olarak marka sorgulama işlemlerinizi Uzman Patent ile tamamlayın. Web sitelerinde yer alan formlar aracılığı ile tescil etmek istediğiniz marka için marka tescil sorgulama forumunu doldurmanız yeterli.

Bulunduğunuz sektörde ancak tescilli bir marka ile söz sahibi olabilirsiniz. Varlığınızı korumak ve rakiplerinizden bir adım önde olmak adına marka tesciline gereken önemi göstermelisiniz. Artık ülkemizde marka ve patent tesciline verilen önem her geçen gün artmaktadır.

Tescilli Markanın Önemi

Ürettiğiniz ürün ve hizmetlerde söz sahibi olabilmeniz, sektörde ki varlığınızı koruyabilmeniz adına tescilli bir markaya sahip olmanız oldukça önemlidir. Ülkemizde her geçen gün marka başvuru ve tescil sayısında artış gözlemlenmektedir.

Tescilli bir marka ile 10 yıllık süre ile haklarınızı koruma altına alabilirsiniz. Markaların tescil süreleri 10 yıldır, tescilli bir markanızı 10 yıllık süreler halinde yenileyebilirsiniz.

Türkiye Patent Sorgulama

Marka ve patent sanki aynı kavramlar gibi algılanmış olsa da aslında çok farklıdır. Tescilli bir marka ile isim hakkınızı koruma altına alırken patent ile icadınızı koruma altına alırsınız. Türkiye patent sorgulama sayfasından ücretsiz olarak patent sorgulama talebi bırakabilirsiniz. Üreteceğiniz bir ürünü patent ile yasal olarak koruma altına alarak hakkınıza koruyabilirsiniz.

Patent ve markada başvuru itibari ile koruma süreleri başlamaktadır. Tescil edildiği an itibari ile de tamamen hak sahibi olursunuz. Sizde ücretsiz araştırma talebi ve markanız hakkında bilgi sahibi olmak için Uzman Patent adresini ziyaret edebilirsiniz. Uzman ekip talebine en kısa sürede araştırıp tarafınıza dönüş sağlamaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir