Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Lakers’tan Darvin Ham, 5. Maçtan Sonra Anthony Davis’in Sakatlık Güncellemesini Sağladı

Lakers’tan Darvin Ham, 5. Maçtan Sonra Anthony Davis’in Sakatlık Güncellemesini Sağladı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Anthony Davis sırasında kafasına aldığı darbe nedeniyle tekerlekli sandalyeye bindirildiği bildirildi. Lakers‘ Maç 5’e karşı mağlubiyet SavaşçılarTNT’den Chris Haynes’e göre.

Davis, dördüncü çeyreğin sonlarına doğru Golden State’ten Kevon Looney’nin kafasına dirsek attı ve oyuna geri dönmedi.

Kaybın ardından baş antrenör Darvin Ham, Davis’in durumu hakkında bir güncelleme yaptı ve 30 yaşındaki oyuncunun “gerçekten iyi durumda olduğunu” belirtti.

“Kafasına bir kurşun sıktı. Şimdiden çok iyi gidiyor gibi görünüyor. Ham, bulunduğu yer ve şu anki durumu, ”dedi. Spectrum SportsNet’ten Mike Trudell.

Los Angeles, Cuma günü Crypto.com Arena’da 6. Maça ev sahipliği yapacak ve şu anda 3-2’lik bir seri liderliği elinde tutuyor. Ham, Davis’in bu eşleşme için müsait olup olmadığına dair herhangi bir belirti sağlamadı.

Oyun, dördüncü çeyrekte D’Angelo Russell turnike yaptıktan sonra gerçekleşti. Looney dirseğini savurup Lakers’ın yıldızını tam kafasının yanından yakaladığında, Davis potansiyel bir hücum ribaundu için şutu takip etmeye çalışıyordu. Davis oyundan çıkarıldı ve soyunma odasına götürüldü, geri dönemedi.

Ham’ın güncellemesi, durum göz önüne alındığında kesinlikle olumlu ve hayranlar, Davis’in Cuma günkü kritik eğim için zamanında toparlanabileceğini umacaklar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir