Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Hizmet Vurgusu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan Hizmet Vurgusu

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

İmamoğlu’nun Mitingdeki Açıklamaları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Fatih Belediye Başkan Adayı Mahir Polat ile birlikte Kocamustafapaşa Meydanı’nda miting yaptı. İmamoğlu, israf, ihmali ve ihaneti şehrin gündeminden çıkardıklarını ve yerine hizmet, icraat ve yatırım getirdiklerini belirtti.

Halka Yönelik Projeler

İmamoğlu, 250 bine yakın bebeğe süt dağıtmanın bir mega proje olduğunu vurgulayarak, 4 yaşına kadar bebeği olan annelere Anne Kart dağıttıklarını ifade etti. Ayrıca, Fatih’in altyapısına 3.5 milyar liralık yatırım yaptıklarını ve birçok projeyi hayata geçirdiklerini aktardı.

Seçimdeki Vurgular

İmamoğlu, seçimin ayrımcılık ile birleştirenler arasındaki, rantçılarla icraatçılar arasındaki, müsriflerle tasarruf yapanlar arasındaki bir seçim olduğunu belirtti. Kendisinin temiz bir dil kullandığını ve siyasi rakiplerinin hızlı bir şekilde iftiraya ve ayrımcılığa başvurduğunu dile getirdi.

Müstakbel Rakibi ve Kanal İstanbul

İmamoğlu, müstakbel rakibine üzüldüğünü belirterek, rakibin doğruları söylediğinde destek verdiğini fakat Kanal İstanbul konusunda çelişkili açıklamalar yaptığını ifade etti. İmamoğlu, siyasi rakiplerinin köşeye sıkıştıkça terörist ithamlarına başvurduklarını ve halkın buna artık kanmadığını vurguladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir