Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Fortnite’ın yaz etkinliğinde dondurma külahları ve sevimli kertenkeleler var

Fortnite’ın yaz etkinliğinde dondurma külahları ve sevimli kertenkeleler var

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

yaz geldi Fortnite, bu sadece dondurma zamanı anlamına gelebilir. Epic, battle royale’in Summer Escape adlı yıllık yaz etkinliğini başlattı; bu, oyuncuların kilidini açabileceği bir dizi ücretsiz oyun da dahil olmak üzere oyunda bir avuç değişiklik anlamına geliyor. Şu andan itibaren 18 Temmuz’a kadar devam ediyor.

Tek büyük oyun ince ayarı, geçmişte olduğu gibi, onları yediğinizde size çeşitli yetenekler veren dondurma külahlarının eklenmesi gibi görünüyor. Oyun içi işaret fişeği tabancaları da şenlikli bir dokunuş için havai fişek atan silahlarla değiştirildi.

Her zamanki gibi, güncellemenin asıl özü, bazı yararlı deneyim noktalarına ek olarak bazı güzel açılabilir öğeler içeren görevler şeklinde gelir. Etkinlik boyunca birkaç günde bir yeni görevler eklenecek ve oyuncular yaz temalı kaplamalar, yollar ve yükleme ekranları gibi şeylerin yanı sıra – en önemlisi – sevimli küçük bir kertenkele arkadaşı açabilecekler. Alabilecekleriniz:

Bu arada, bu sezonun savaş geçişini satın alanlar nihayet 6 Temmuz’dan itibaren Meowscles’ın rahat versiyonunun kilidini açabilirler. Fortnite Mürettebat aboneleri sadece giriş yaparak yeni bir muz sırt çantası alabilirler ve eşya mağazasında iki yeni yaz temalı dış görünüm olacak.

Fortnite şu anda Haziran ayında başlayan ve battle royale adasına çamur, dinozorlar ve Transformers ile tamamlanan yeni bir orman teması getiren Bölüm 4: Sezon 3’ün ortasında.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir