Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Charles Barkley, LeBron James’in Emeklilik Yorumlarında Kendisini Rahatsız Eden Şeyi Açıkladı

Charles Barkley, LeBron James’in Emeklilik Yorumlarında Kendisini Rahatsız Eden Şeyi Açıkladı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Charles Barkley, hayal kırıklıklarını dile getirdi. Lebron James Cuma günü bir görünüm sırasında yüzen emeklilik söylentileri Pat McAfee Gösterisi.

TNT analisti, James’in gerçekten emekli olabileceğine inanıp inanmadığı sorulduğunda, durumla ilgili onu neyin rahatsız ettiğini açıklamadan önce “hayır” diyerek bu olasılığı şiddetle reddetti.

Barkley, “LeBron’u seviyorum ama ne yaptığını biliyordu” dedi. “Bence onun hakkında bir şey söylememesi gerekiyordu. [retirement]. Çok hayal kırıklığına uğradım… bana söylediğin ilk şey ‘Adamım, Joker ne kadar harika’ oldu, ben de ‘Evet dostum, LeBron’un emekli olması hakkında konuşmayı bırakırsanız, [we could] Joker’in ne kadar harika olduğundan bahsedin!’”

İşte Barkley’in yorumlarının tam klibi.

Barkley, bu haftanın başlarında, medyanın Nuggets’ın seri galibiyetini haber yapmasından duyduğu hayal kırıklığından bahsetmiş ve Denver’ın ilk NBA Finalleri görünümü yerine James’e odaklandığı için televizyonunu kapattığını söylemişti. LeBron’un niyeti ne olursa olsun, dikkatleri Finallerde Heat’i veya Celtics’i bekleyen Nuggets’tan uzaklaştırma etkisi kesinlikle oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir