Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Arizona Cardinals, WR DeAndre Hopkins’i Serbest Bıraktı

Arizona Cardinals, WR DeAndre Hopkins’i Serbest Bıraktı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

bu kardinaller serbest bırakılan yıldız geniş alıcı DeAndre Hopkins emektar için bir ticaret ortağı bulamayınca, takım cuma günü açıklandı.

Takımla üç sezon geçiren Hopkins’in serbest bırakılmasıyla, Cardinals gelecek sezon 22,6 milyon dolarlık bir ölü sınır vuruşunu emecek. NFL Network’e göre, Arizona’nın sınır etkisinin bir kısmını 2024’e ertelemesine izin verecek olan 1 Haziran’da bir kesinti olarak belirlenmeyecek. Tom Pelissero Ve Ian Rapoport.

dan alındıktan sonra Teksaslılar 2020’de Hopkins, Arizona için 35 maç oynadı, 221 resepsiyonda 2.696 yarda ve 17 gol attı.

Hiçbir zaman resmi olarak bir takas talebinde bulunmasa da Hopkins, Kardinallerden ayrılmaya hazır görünüyordu.

“İstediğim üst katta istikrarlı bir yönetim. Bu, kariyerimin son birkaç yılında Houston’dan sonra Arizona’ya geldiğimde gerçekten sahip olmadığım bir şeydi,” dedi Hopkins geçenlerde ben atletim dijital ses dosyası. “Oyunu seven bir QB, sadece kendisini değil, etrafındaki herkesi yanına getiren bir QB ve harika bir savunma. Harika bir savunma şampiyonluklar kazandırır.”

Hopkins artık geniş çapta seçkin bir NFL alıcısı olarak görülmese de, yakında 31 yaşında olacak olan Hopkins, Houston’daki zirvesinin ardından hala üretken olduğunu kanıtladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir