Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Apple yeni, daha bağımsız bir Mac ekranı planlıyor olabilir

Apple yeni, daha bağımsız bir Mac ekranı planlıyor olabilir

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Apple, A13 destekli Studio Ekranına benzer, özel bir Apple silikon çipli yeni bir ekran planlıyor olabilir; kullanımda dedi BloombergMark Gurman’ın yalnızca abonelere özel versiyonunda Açık haber bülteni bugün.

Bir süredir Apple’ın ekran planları hakkında söylentiler dolaşıyor. Örneğin, şirket 27 inçlik bir mini LED ekran ve pahalı Apple Pro Display XDR’nin devamı üzerinde çalışıyor olabilir ve muhtemelen ekranların içine yerleştirilmiş Siri’yi çağırabilir.

Yeni akıllı ekran özelliği, bu yılın sonlarında iOS 17’de gelecek olan Bekleme özelliğine çok benziyor. StandBy, iPhone’ların prize takılıyken ve yatay olarak döndürüldüğünde akıllı ekranlar olarak hizmet vermesini sağlar. Özellik kısmen bir çalar saati andırıyor ve geceleri uyurken ekranı donuk bir kırmızıya karartıyor ve aynı zamanda doğrudan StandBy’den bakılabilir widget’lar ve akıllı ev kontrolü ekliyor.

İlginç bir şekilde, özellik veya buna çok benzer bir şey ilk olarak geçen yılın sonlarında iPad için söylendi, ancak Apple bunu WWDC 2023’te tabletleri için duyurmadı. iPadOS 17’nin gelecekteki sürümlerinde gelip gelmeyeceği henüz belli değil.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir