Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Aaron Judge, Bir Hit Aldıktan Hemen Sonra Blue Jays’i Trollemek İçin Mükemmel Bir Yol Buldu

Aaron Judge, Bir Hit Aldıktan Hemen Sonra Blue Jays’i Trollemek İçin Mükemmel Bir Yol Buldu

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Aaron Yargıç Yankees’in yıldız dış saha oyuncusunun, ABD’ye karşı 462 metrelik bir home run patlatmadan önce sadece birkaç sahaya bakarken göründüğünü kameralar yakaladıktan sonra bu hafta dikkatleri üzerine çekti. Mavi Alakargalar.

Yargıç ve Yankees herhangi bir yanlış yapmayı reddederken ve Toronto atıcı Jay Jackson maç sırasında sahaları devirdiğini itiraf ederken, bu zaten hararetli bir rekabetin bu hafta bir adım daha yükselmesini engellemedi.

Gazetecilere göz hareketlerinin Yankee sığınağında cıvıldayarak dikkatin dağılmasının bir ürünü olduğunu söyleyen yargıç, en yeni hit kutlamasıyla Blue Jays’e ince bir yumruk attı. Çarşamba günü Toronto’da bir üs vurulduktan sonra Yargıç, Yankees’in sığınağına döndü ve durumla dalga geçer gibi gözlerini kapattı.

İşte Yargıç’ın yeni kutlamasının videosu.

  • SI Biletleri ile New York Yankees maçlarında yerinizi alın

Yargıç hafta başında dedi Bunun neden bir hikaye olduğundan bile emin değildi ve kopya çektiği imasından dolayı çok hüsrana uğradı. Bu kutlama, en azından iddialarla eğlendiğini kanıtlıyor.

Bununla birlikte, halihazırda ellerinde realite TV tarzı bir kan davası olan Yankees ve Blue Jays arasındaki ilişkilere yardımcı olmayacak gibi görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir