Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Spotify, bağlantınız düzensiz olduğunda bir “çevrimdışı karışımı” test ettiğini söylüyor

Spotify, bağlantınız düzensiz olduğunda bir “çevrimdışı karışımı” test ettiğini söylüyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Spotify, internet bağlantısından uzaktayken dinlemeye devam etmeyi kolaylaştırabilecek yeni bir özelliği test ediyor. “Çevrimdışı Mix’iniz” olarak adlandırılan çalma listesi, bir kaynağa göre “titreşimin yüksek, ancak bağlantınızın düşük olduğu zamanlar için son çaldığınız şarkıların bir karışımını” otomatik olarak kaydedecekti. Spotify CEO’su Daniel Ek tarafından paylaşılan ekran görüntüsü bu, kabaca üç buçuk saatlik bir oynatma listesini gösterir. Ek, özelliğin ne zaman daha geniş bir kullanıma sunulabileceğine dair bir zaman çizelgesi paylaşmadı, ancak test hakkında herkese açık bir şekilde tweet attığı düşünülürse, umarım çok uzak değildir.

Ses akışı uygulaması, kullanıcıların çevrimdışı dinleme için çalma listelerini veya albümleri indirmesine zaten izin veriyor; Wi-Fi’ye bağlı olmadığınızda veya uçakta seyahat etmek veya metroya binmek gibi herhangi bir şey yaparken tamamen internet bağlantısından uzakta olduğunuzda veri tasarrufu için kullanışlı bir özellik. Ancak, özellikle birçok farklı müzik arasında gidip gelmeyi seven biriyseniz, hangi müziği indireceğinizi seçmek can sıkıcı derecede manuel bir süreç olabilir.

Çevrimdışı Karışımınız kullanıma sunulduğunda harika bir özellik olacak gibi görünüyor. Bu arada, çevrimdışı dinlemek için hangi çalma listelerini indireceğinizi seçmekte zorlanıyorsanız, Spotify’ın geçen yıl sizin için oluşturduğu “En Sevilen Şarkılarınız” çalma listesini indirmenizi öneririm. Daha yeni dinleme saplantılarınız olmayabilir, ancak en azından internetiniz sizi başarısızlığa uğrattığında geri dönmek için iyi bir başlangıç ​​noktanız olacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir