Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Rapora Göre NBA Yıldız İkilisi, James Harden’ın Takıma Katılmasıyla “Yerleşik”

Rapora Göre NBA Yıldız İkilisi, James Harden’ın Takıma Katılmasıyla “Yerleşik”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

bu 76’lılar gardiyanla başgösteren büyük bir karar var James Harden, özellikle 10 kez All-Star için beklenen bir takasta kabul edecekleri konusunda. Philly olup olmadığı konusundaki tartışma sırasında meli Harden ticareti öfkeyle devam ediyor, bunu yapma kararının zaten kabul edildiği bildirildi, çünkü Atletizm Şems Charania ilk bildirildi.

bu Clippers takas yoluyla Harden için olası bir iniş noktası olarak ortaya çıkan ilk takımlar arasındaydı ve en azından NBA’in bir sonraki ‘üç büyük’ünün Los Angeles’ta olma şansı var gibi görünüyor.

Gibi Atletizm Sam Amick, Clippers’ın şu anki yıldız ikilisi olduğunu bildirdi kawhi leonard Ve paul george “Kaynaklara göre, Harden’ın potansiyel olarak çekirdeklerine katılma fikrine uydukları söyleniyor.”

Harden’ın Leonard ve George ile uyumu ilginç olurdu. Yüzeyde, Nets of Harden, Kevin Durant ve Kyrie Irving’in bir araya getirdiği kısa vadeli üçlüden bile daha anlamlı olabilir.

Harden geçen sezon Sixers için ortalama 21 sayı, 10.7 asist, 6.1 ribaund ve %44.1 şut ortalamaları yakalamıştı. 2011-12’de arkın gerisinden %39 şut çektiğinden beri %38,5’lik üç sayı yüzdesi en iyisiydi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir