Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Kevin Garnett, Ja Morant’a Güçlü Bir Mesaj Göndermek İçin Eski Celtics Takım Arkadaşına Katıldı

Kevin Garnett, Ja Morant’a Güçlü Bir Mesaj Göndermek İçin Eski Celtics Takım Arkadaşına Katıldı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

NBA taraftarları, Kevin Garnett’e sayısız konu hakkında filtresiz fikirlerini verme konusunda her zaman güvenebilirler. Sık sık sert olabiliyor, ancak bu sefer NBA’in en büyük yıldızlarından birine -son zamanlarda hata üstüne hata yapan- bir kardeş tavsiyesi vermeye karar verdi.

Tüm zamanların en iyisi, eski Celtics takım arkadaşı Tony Allen ile biraz zaman geçirdi ve ikisi tartışırken bunu kestiler. Ben Morant. Grizzlies yıldızı, Instagram Live’da ikinci kez tabanca ateşledikten sonra 2023-24 sezonuna başlamak için 25 maçlık bir uzaklaştırmayla karşı karşıya.

Garnett, “Profesyonel olmak istediğinizde seçim yapamazsınız, genç adam,” dedi. Sertifikalı. “Daha iyisini yapmalısın. Daha iyisini yapmak için kendini daha iyi hale getirmelisin.”

Morant’ın etrafını sardığı şirket, 23 yaşındaki sıcak suya ilk indiğinden beri geniş çapta tartışıldı ve Allen da aynı konuyu ele aldı.

Allen, “Etrafına doğru insanları alması gerekiyor,” dedi. “Bu klişeyi biliyorum, ama her şeyden çok, çevrende yanlış ya da sahtekarlık yaptığında bunu sana bildirecek bazı kedilere ihtiyacın var.”

Allen, 2010’da Grizzlies’e gitmeden önce 2008’de Garnett ile bir NBA şampiyonluğu kazandı. Oradayken, NBA’in en iyi savunucularından ve en güvenilir gazilerinden biriydi. Umarım Morant için tavsiyeleri yerine gelir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir