Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Rapor: NFL, Lig Çevresindeki Sözleşme Anlaşmazlıkları Ortasında Strateji Çağrısını Bekletmeye Geri Dönüyor

Rapor: NFL, Lig Çevresindeki Sözleşme Anlaşmazlıkları Ortasında Strateji Çağrısını Bekletmeye Geri Dönüyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

şarj cihazları geri kaçmak austin teşekkür ederim Mike Florio’ya göre, ligdeki yıldız futbolcular ve takımlar arasında devam eden sözleşme sorunlarının ortasında, mevkideki akranlarıyla bir Zoom görüşmesi düzenlediği bildiriliyor. ProFootballTalk.

Florio’nun raporuna göre, tüm büyük isimler davet edildi ve NFL Oyuncuları Derneği de bir ölçüde çağrıya dahil olacak.

Ekeler, bu sezon dışında kulüpleriyle uzun vadeli uzatmalar yapmakta zorlanan birkaç koşucu arasında yer alıyor. Lig ön büroları, bir zamanlar sahadaki en önemli pozisyonlardan biri olan pozisyonları ödemekten uzaklaşırken, Ekeler gibi yıldızlar, Saquon Barkley ve diğerleri karanlıkta bırakıldı.

Özellikle Barkley için, o ve Giants, bu hafta başlarında franchise etiketindeki oyuncuları uzatmak için lig tarafından zorunlu kılınan son tarihten önce bir sözleşme uzatmasına ulaşamadılar ve taraflar bir çözüme doğru çalışırken onun eğitim kampından uzak durması bekleniyor. Giants, oyun kurucu Daniel Jones ile çok yıllık bir sözleşme uzatmasına ulaştıktan sonra bu sezonun başlarında Barkley’e franchise etiketini yerleştirdi.

Sözleşmeden doğan çıktılarını iyileştirmeye çalıştıkları için lig genelinde geri koşular için ileriye dönük net bir yol yok, ancak Cumartesi günü gerçekleşecek bu Yakınlaştırma görüşmesi, bu hikayenin bitmekten çok uzak olduğunun bir işareti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir