Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Petrolul Ploieşti, Mehmet Topal ile Anlaştı

Petrolul Ploieşti, Mehmet Topal ile Anlaştı

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Petrolul Ploieşti, 100. Kuruluş Yıl Dönümünde Mehmet Topal’ı Teknik Direktör Olarak Atadı

Romanya’nın köklü kulüplerinden Petrolul Ploieşti, 1924 yılında kuruldu ve bu yıl 100. kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Kulüp, teknik direktörlük görevi için Mehmet Topal’ı seçti.

Mehmet Topal’ın Kulübe Katılma Süreci

Kulüp yöneticisi Cristian Fogarassy, İstanbul’da 2 gün süren görüşmelerin ardından Mehmet Topal’ı ikna etmeyi başardı. Genç teknik direktörle 2+1 yıllık sözleşme konusunda anlaşma sağlandı ve Romanya ekibi yarın bu anlaşmayı resmen duyuracak.

Mehmet Topal’ın Duyguları

Mehmet Topal, Romanya ekibinin kendisini tercih etmesinden dolayı gurur duyduğunu belirtti. Ekibiyle birlikte Ploieşti’de başarılı olmayı hedeflediğini ve Avrupa kupalarına katılmak istediklerini vurguladı.

Topal’ın Yeni Ekibi

Mehmet Topal, Petrolul Ploieşti’de çalışacak yardımcı antrenörleri belirledi. Topal’ın ekibinde 4 Türk ve 2 Romen antrenör bulunacak. 6 kişilik ekip, cuma günü Romanya’ya giderek göreve başlayacak.

Romanya ekibi, sezona iddialı bir giriş yapmak için Türkiye’de 2 sezon öncesi kamp programı yapmayı planlıyor. Mehmet Topal’ın transfer listesinde Türkiye liginden oyuncular da bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir