Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Panthers ve Bryce Young, Rapora Göre Dört Yıllık Sözleşmeyi Kabul Etti

Panthers ve Bryce Young, Rapora Göre Dört Yıllık Sözleşmeyi Kabul Etti

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

bu Panterler ve 2023’ün 1 numaralı seçimi Bryce Young, 37,9 milyon dolar değerinde tam garantili dört yıllık bir çaylak sözleşmesi yapmayı kabul etti. ESPN’den Adam Schefter. İlk tur seçimler için tüm sözleşmelerde olduğu gibi, Young’ın anlaşması, Carolina’nın 2026’da kullanıp kullanmamaya karar vermesi gereken beşinci yıl opsiyonunu içeriyor.

Nisan ayında Carolina, Young’ı askere aldı. Alabama takım Mayıs ayında en iyi seçim için takas edildikten sonra. Oyun kurucu, Crimson Tide’da üç yıl geçirdi ve 2021’de 4.872 pas yarda, 47 gol ve sadece yedi müdahale ile Heisman Kupasını kazandı. Geçen yıl sakatlıklarla uğraşmasına rağmen Young, genç sezonunda hala 3.328 pas yarda ve 32 gol attı.

  • SI Biletleri ile Carolina Panthers maçlarında yerinizi alın

Young’ın anlaşması imzalandığında, artık Cumartesi günü başlayacak olan Panthers eğitim kampına rapor verebilecek. Oyun kurucu, orta arkasındaki takıma liderlik etme hakkı için deneyimli oyun kurucu Andy Dalton ile mücadele ederek başlangıç ​​​​işini kazanmaya çalışacak.

Spotrac’a göre, iki önemli oyun kurucu da dahil olmak üzere beş birinci tur seçimi artık imzasız kaldı: 2 numaralı seçim CJ Stroud ve 4 numaralı seçim Anthony Richardson.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir