Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Evden çalışma koşulları konforlu alanlara olan ihtiyacı artırdı

Evden çalışma koşulları konforlu alanlara olan ihtiyacı artırdı

admin admin - - 4 dk okuma süresi
0

2020 yılında hayatımıza giren ve birçok sosyal anlamdaki kısıtlamayı da yaşamamıza neden olan koronavirüs pandemi süreci evlerimizi hem bir okul hem de bir ofis olarak kullanma zorunluluğunu getirdi. Bu süreçte konforlu ve modern yapıların neden önem arz ettiği bir kez daha ortaya çünkü bireyler pandemi sürecindeki kısıtlamalar da eğitim faaliyetlerini, ofis işlerini, dinlence faaliyetlerini, yemeklerini ve çalışma alanlarını evde gerçekleştirdi. Dolayısıyla aslında modern dünyada home ofis çalışma modelinin daha da oturacağı göz önünde bulundurulursa ev tercihleri yapılırken konforun ve kullanışlılığın önemi arttı. İnşaat ve yapı sektöründe faaliyet yürüten Yalova Group başta Semt77 projesi olmak üzere bütün projelerin de konforlu ve oldukça karlı bir yatırım olabilecek konutların tasarımını gerçekleştirdi. Yalova Group yapmış olduğu başarılı projeleri neticesinde bölgenin en çok tercih edilen ve en sevilen inşaat firmaları arasında olmayı başardı.

Yalova Group sektöründe lider oldu

Yalova Group çalışma prensipleri ve kalite politikasıyla liyakata ve kaliteye önem veren bir çalışma sistemi sergileyerek bölgenin inşaat ve yapı sektöründe lideri konumuna ulaşmayı başardı. Yapı sektöründe özellikle Yalova konut projeleri deyince ilk akla gelen kuruluş oldu. Kente kazandırdığı muhteşem projeler neticesinde Yalova ev fiyatları konusunda da belirleyici firmalardan biri oldu.

Yalova’da ev alırken Yalova grup projelerine göz atın

Bilindiği gibi ev almak bireylerin hayatlarında sadece bir ya da birkaç kez gerçekleştirebileceği son derece önemli bir eylem olarak karşımıza çıkıyor. Bireyler aldıkları konutları ömür boyu yapmış oldukları yatırımları ödemelerini gerçekleştiriyor. O anlamda konutların hem kar elde edecek geleceğe dönük projeler olması hem de son derece konforlu olması önem arz ediyor. Yalova satılık evler deyince de yine ilk akla gelen Yalova Group tarafından yapılan ve müşterilerin deneyiminin sunulan konutlar oluyor. Bu anlamda belirttiğimiz gibi Yalova Group başta Semt77 projesi olmak üzere bütün projelerin de lider konuma ulaşmayı başarıyor.

Yalova Group araştırma geliştirme faaliyetlerine son derece önem veriyor

Yalova Group faaliyetlerini yürütürken yeniliğe açık geleceğe dönük ve liyakat esaslı bir çalışma prensibi benimsiyor. Bu açıdan sektörde dünya üzerinde yapılan yenilikleri yakından takip ederek profesyonel kadrosu sayesinde bu yenilikleri bünyesine hızlı bir biçimde entegre etmenin amacını taşıyor. Bu anlamda kültürümüze uygun ve modern evlerin tasarımında lokomotif konumuna ulaşan faaliyetler yürütüyor. Beri taraftan başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olmak üzere Devlet Planlama Teşkilatı ve bu gibi kurumlarla yakın bir dirsek teması içerisinde olarak mevzuata uygun ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yapıları hayata geçiriyor. Ayrıca Yalova Group zamanında hizmet kalitesi sunmayı ve müşterilerine söz verdiğin zaman içerisinde projelerini tamamlamayı çalışma prensiplerinin temeli olarak belirliyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir