Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Ekip ‘Three-Peat’ Peşine Başlarken Tom Brady USWNT İçin Mesaj Paylaşıyor

Ekip ‘Three-Peat’ Peşine Başlarken Tom Brady USWNT İçin Mesaj Paylaşıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

bu USWNT grup maçında Vietnam’ı 3-0 yenerek üst üste üçüncü kez Kadınlar Dünya Kupası’nı kazanma arayışlarına başladılar. Kadınlar zaferlerinden önce, kazanmak hakkında biraz bilgi sahibi olan birinden, eski NFL oyun kurucusundan ve yakında Fox analisti olacak birinden bir mesaj aldılar. Tom Brady.

Brady bir videoda, “ABD Takımı benim asla beceremeyeceğim bir şey yapmaya hazırlanıyor, üçlü peat,” dedi. “Üçüncü kez üst üste Dünya Kupası’na giden kadromuza bir seslenmek istedim. Hepimiz burada sizi izliyoruz, evde sizin için tezahürat yapıyoruz.

Profesyonel sporlarda üçlük atmak o kadar zordur ki, Brady bile onun yaptığını söyleyemez. Lakers, 2000 ile 2002 yılları arasında Amerikan takım sporlarında başarıya ulaşan son takım olmaya devam ediyor.

Elbette Brady, 2004 ve 2005’te Patriots ile arka arkaya Super Bowl şampiyonlukları kazandı ve yedi şampiyonluğu, NFL tarihindeki bireysel oyuncular arasında en yüksek olanıdır. Bununla birlikte, bu başarıyı bu kadar uzun bir süre boyunca sürdürmek çok zor, bu yüzden bir USWNT üç turba çok etkileyici olurdu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir