Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. 76ers’lı Joel Embiid, Uzun Süreli Kız Arkadaşı Anne de Paula ile Cumartesi Günü Evlendi

76ers’lı Joel Embiid, Uzun Süreli Kız Arkadaşı Anne de Paula ile Cumartesi Günü Evlendi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

2022-23 NBA MVP’si seçildikten yaklaşık üç ay sonra Joel Embiid, 76ers’ın yıldızı uzun süredir sevgilisi olan Anne de Paula ile evlendiğinde Cumartesi günü bir başka önemli dönüm noktasına daha ulaştı.

29 yaşındaki Embiid ve 28 yaşındaki de Paula, Cumartesi öğleden sonra New York, Southampton’da düzenlenen bir kilise töreninin ardından dünyaevine girdi. New York Postası. Güç çifti 2018’den beri birlikte ve iki yaşındaki Arthur Elijah adında bir oğlu var.

Koridorda yürürken konukları selamlayan yeni evlilerin videosu, hem ünlüler hem de taraftarlar altı kez NBA All-Star’ı ve modeli evliliklerinden dolayı tebrik ederken internette dolaştı.

Kardeş Sevgi Şehri’nin sevilen sporcularından biri olarak Embiid’in özel günü, Philadelphia’daki en iyi sezonunu geçirdiği bir yıla bir başka parlak bölüm olarak hizmet ediyor.

Cumartesi günkü Hamptons’daki duygusal sahnenin, en azından Embiid ve yeni gelinine, NBA geleceğiyle ilgili bu yaz onu takip eden sürekli spekülasyonların bombardımanına uğramaktan kısa bir mola vermesini umuyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir