Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Yankees, Aaron Judge’ı Parmak Yaralanması Nedeniyle Yaralılar Listesine Alacak

Yankees, Aaron Judge’ı Parmak Yaralanması Nedeniyle Yaralılar Listesine Alacak

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Dodger Stadyumu’ndaki dış saha duvarından koşarak belki de sezonun yakalamasını yaptıktan günler sonra, yankiler tembel Aaron Yargıç yaralılar listesine gidiyor.

Yankees menajeri Aaron Boone, hüküm süren Amerikan Ligi MVP’sinin sağ ayak başparmağında bir ezik ve bağ burkulması teşhisi konulduktan sonra IL’ye gideceğini söyledi. Salı günü açıklandı.

Yargıç, Cumartesi günü Los Angeles’ı 6-3 yendikleri sırada dudak uçuklatan bir yakalama yaptı. Oyunda kaldı, ancak o zamandan beri kadroda yer almadı. Boone Salı günü yaptığı açıklamada, Yargıç’ın ayağında kırık olmadığını ve kendisine PRP enjeksiyonu yapıldığını söyledi. Yargıç ve sağlık personelinin karşılaştığı birincil sorun, bölgedeki şişliği azaltmaktır. Boone, gazetecilere ekibin “önümüzdeki haftalarda veya günlerde” işlerin nerede olduğunu göreceğini söyledi ve Yargıç’ın ne kadar süre dışarıda kalmasının beklendiği konusunda daha fazla ayrıntı vermedi.

Boone, “Kesinlikle daha kötü olabilirdi,” dedi. NYDN’den Gary Phillips’e göre. “İyileşecekmiş gibi hissediyorum, sadece biraz zamana ihtiyacı var. İnşallah kısadır ama en önemli şey şişliği oradan almaktır.”

Bu, Yargıç’ın daha önce kalçası gergin bir şekilde 10 maç kaçırdıktan sonra bu sezon IL’deki ikinci görevi olacak. Döndüğünden beri, Yargıç 23 maçta 13 home run ile .325/.457/.855’i vurdu. Yılda 49 maçta 19 homers ve 40 RBI’si var.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir