Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Will Ferrell: “John Olarak Hitap Etmekten Utanıyorum”

Will Ferrell: “John Olarak Hitap Etmekten Utanıyorum”

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Will Ferrell, John Olarak Tanınmak Istemediğini İtiraf Etti

56 yaşındaki oyuncu Will Ferrell, yasal adının John Ferrell olduğunu ancak insanların çocukken ona yasal adı olan John olarak hitap etmesinden utanç duyduğunu belirtti.

Çocukluk Döneminde “Will” Olarak Tanınmayı Tercih Etti

Ferrell, çocukluğunda grupların bir parçası olmayı tercih ettiğini ve “komik olmanın arkadaş edinmenin kolay yolu” olduğunu düşündüğünü ifade etti. Gerçek adını söylemeden önce “John” olarak tanınmaktan utandığını ve öğretmenlerin kendisine “John Ferrell?” diye seslendiklerinde “Ben Will olarak tanınıyorum, John olarak değil” demenin utanç verici olduğunu hatırladı.

Öğretmenler Sürekli Olarak İsmini Düzeltiyordu

Ferrell, diğer çocukların her okul yılında öğretmenlerini ismi konusunda düzelttiklerini ve kendisine de sürekli ismini sorduklarını belirtti. Bu durumun neden bu kadar utanç verici olduğunu anlamadığını söyleyen Ferrell, espriyle, “İnsanlar muhtemelen bunu duyduktan sonra ‘Bu şimdiye kadar duyduğum en kötü şey’ diyecekler” şeklinde konuştu.

Will Ferrell’ın bu itirafları üzerine, onun eski oyuncu arkadaşı Christina Applegate ise espri yaparak, “John adında birini kaybettik,” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir