Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Vanderpump Kuralları Sezon 11 Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

Vanderpump Kuralları Sezon 11 Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Her nasılsa, bir şekilde, Vanderpump Kuralları Cast, Scandoval’dan yavaş yavaş ilerliyor.

Hayranların şansına, Bravoholics tozun tam olarak nasıl çöktüğünü görecek. Tom Sandoval Ve Rachel Leviss‘ Emmy adayı realite şovunun 11. sezonundaki aldatma skandalı hızla ilerliyor.

Yeniden birleşme hesaplaşmasının ardından, TomTom’un ortak sahibinin eski arkadaşlarının gelecek sezon onunla çekim yapmayı kabul etmesi neredeyse imkansız görünüyordu. Hatta en yakın arkadaşı ve iş ortağı Tom Schwartz kendisini Scandoval dramasından uzaklaştırmak istediğini itiraf etti.

Schwartz, Fox’un realite şovunun 12 Haziran’daki bölümünde “İnanılmaz derecede berbat” dedi. Mars’taki yıldızlar. “Görünüşe göre ne zaman tartmaya veya hakkında konuşmaya çalışsam, bunun hakkında saçma sapan konuşsam, kaçınılmaz olarak bir şekilde bunu haklı çıkarıyor veya bahaneler üretiyormuşum gibi konuşuyorum ve yapmıyorum. Çünkü bunun için hiçbir mazeret yok.”

Schwartz, “Bir ilişkim olmadı,” diye ekledi. “Ben o değilim. Bu işe tamamen saplanmış olmam çok garip. Neredeyse kendi başına bir hayat sürüyor. Ve bundan sonra, ondan kalıcı olarak uzaklaşıyorum.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir